از سر دلتنگی

اتاقی در حومه خاطره

نتايج جشنواره تئاتر تك نفره استان اردبيل


با برگزاری آیینی در مجتمع فرهنگی و هنری الغدیر نیر ، برگزیدگان نخستین جشنواره نمایش های تک نفره "تکم " معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل ، در آیینی که با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، معاون فرماندار نیر و جمعی از هنرمندان استانی و گروههای نمایشی شرکت کننده در مجتمع فرهنگی و هنری الغدیر نیر برگزار شد ، با اهدای الواح سپاس و هدایای ویژه از برگزیدگان نخستین جشنواره نمایشهای تک نفره" تکم "تجلیل شد .

هیئت داوران جشنواره در بخش بازیگری زن ، ضمن تقدیر از یگانه مردانه بازیگر نمایش "ابریشم بانو" از پارس آباد ، لوح سپاس بهترین بازیگر زن جشنواره را به سمیه معمری بازیگر نمایش "روز عزیز مرده " از شهرستان بیله سوار اهدا کرد .

در بخش بازیگری مرد نیز حسین نصیری بازیگر نمایش "صبور " از اردبیل ، مورد تقدیر هیئت داوران قرار گرفت.

حمید رستمی به خاطر بازی در نمایش"جایی گوشه قلبم منتظر چیزی هستم " از شهرستان گرمی به عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره ، لوح سپاس و هدیه ویژه این بخش را به خود اختصاص داد.

هیئت داوران در بخش کارگردانی هم با تقدیر از بابک فاتحی کارگردان نمایش "جایی گوشه قلبم منتظر چیزی هستم"از شهرستان گرمی ، جایزه بهترین کارگردان جشنواره را به مهدی احدی کارگردان نمایش "تکرار " از شهرستان مشکین شهر اختصاص داد.

نخستین جشنواره نمایش های تک نفره"تکم" روزهای دهم و یازدهم اسفند ماه جاری با حضور هنرمندانی از شهرستانهای گرمی ، بیله سوار ، پارس آباد ، مشکین شهر و نیر و اردبیل در مجتمع فرهنگی و هنری الغدیر نیر برگزار شد .

جاوید رخشانی ، توحید معصومی و اکبر منصوری داوران این جشنواره بودند.

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم اسفند 1391ساعت 22:27  توسط حمید رستمی  |